Bahçelievler Mitsubishi Servisi

 

BAHÇELİEVLER MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

BAKIM TAMİR MONTAJ SERVİSİ

13Klimalar artık evlerimizin, iş yerlerimizin hatta araçlarımızın bile vazgeçilmezi olarak hayatımıza girmiş durumdalar. Yaz döneminde özellikle klimanın aktif kullanımı mecburiyet olmaktadır. Fakat klimaların sadece montaj sırasında servise ihtiyacı olduğu fikrinden biran önce kurtulmamız gerekiyor.

Bu nedenle Bahçelievler Mitsubishi klima servisi montaj, arıza bakım servisleri ve bakım hizmetlilerini en kısa sürede kullanıcıya sunmaktadır. Temiz ve konforlu hava için sağlıklı bir klima ortamında yaşamak istiyorsanız mutlaka klima bakımlarını yaptırmalısınız. Polen filtre temizlikleri ve eksik gaz şarjları yapılarak hem maliyetli faturalardan kurtulacaksınız hem de cihazınızın verimli çalışıp arızasız bir dönem geçirmesini sağlayacaksınız. Full performans ile çalıştığı yaz dönemlerinden ve aktif kış döneminden önce bakım ve kontrollerini Bahçelievler Mitsubishi klima servisi ile en kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Filtre, polen temizlikleri yapılmaması durumunda klimadaki tıkanmalar fanın sorunlu çalışmasına ve arızaya geçmesine çok daha kapsamlı onarımlara yol açmaktadır. Bu durumlarda da deneyimli sertifikalı personeller ile garantili orjinal yedek parça hizmeti ile servis verilmektedir. Tüm yapılacak işlemlerden önce kullanıcıya kapsamlı bilgilendirmeler yapılmadan herhangi bir işlem yapılmamaktadır.Bahçelievler Mitsubishi Klima Servisi 365 gün hizmetlerine devam etmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir