Emek Mitsubishi Servisi

 

EMEK MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

BAKIM TAMİR MONTAJ SERVİSİ

13Mitsubishi klima üretiminde dünyada bir numara konumundadır. Ürettiği son teknoloji harikası klimalar tamamen sessiz bir şekilde çalışmakta ve sizi hiç bir şekilde rahatsız etmemektedir.

Mitsubishi üretim ve satışını gerçekleştirdiği klimalara her yerde servis imkânı tanıdığı gibi bu işi de Ankara da hizmet vermek üzere emek Mitsubishi klima servisi adlı firmaya vermiştir. Emek Mitsubishi klima servisi aldığınız klimalarınızı sıcak havalarda serinlemek, soğuk havalarda ısınmak için evinizin ve iş yerlerinizin en uygun alanlarına monte etmektedir. Servis oldukça garantili ve güvenli hizmet vermekte ve bu hizmetlerini sürekli geliştirmektedir.

Emek ve civarı tüm ilçelere hizmetini götürmekte ve servisini ettiği firmayı en iyi şekilde temsil etmektedir. Uzman teknik personelleri ve eğitimli büro personelleri ile haftanın altı günü hizmet vermektedirler. İletişimsel olarak sürekli çağrı merkezi çalışmaktadır. Arızalanan ya da montajı istenilen Mitsubishi klimalarınızı 7/24 çağrı merkezine kayıt bırakabilirsiniz.

Merkezden alınan kayıtlara en kısa sürede çözüm üretilmekte ve saha ekibi adreslere yönlendirilmektedir. Mitsubishi klimalarınızın yıllık bakımlarını da yine Emek Mitsubishi Klima Servisi firmasına kolayca yaptırmanız mümkündür.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir