Eryaman Mitsubishi Servisi

ERYAMAN MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

BAKIM TAMİR MONTAJ SERVİSİ

14Mitsubishi klimalar sürekli kullanımda belirli aralıklarla periyodik bakıma girmeleri gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında yoğunluk ve sürekli kullanım klima bakımını daha önemli hale getirmektedir. Eryaman Mitsubishi klima servisi güvenli, uygun fiyatlı ve uzman personel denetiminde bakımları sağlıyor

Klimanızın periyodik bakımı klimanın kullanım ömrünü uzattığı gibi, sağlığınız adında çok büyük önem taşımaktadır. Klimanın içinde biriken tozlar ve sürekli kullanımla oluşan arızalar periyodik bakıma alınarak kolayca önlenebilir.

Eryaman Mitsubishi klima servisi iklimlendirme aletiniz genel olarak performans testinden geçirir, tıkanıklık ve bağlantı kontrollerini yapar. Bunun dışında kullanıcı şikâyetlerinizde değerlendirerek arıza tespiti sağlar. Servisimiz sizin bulunduğunuz yere gelerek hizmet vermektedir. Aynı zamanda klima servis ünitemizde hizmete devam etmektedir.

Servis sürecinde konusunda uzman ve sertifikalı teknikerler, polen temizliği, fan temizliği, motor bakımı ve temizliği, filtre temizliği, sıkışma gibi tüm konuları detaylıca analiz ederek tamir etmektedir. Eğitimli ve kalite standart onaylı çalışmalarımız arıza tespiti yapılıp müşteri onayı alındıktan sonra yapılmaktadır. Tüm çalışmalar son teknoloji standartları ve hijyen koşulları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Ürün Hakkı’nda detaylı takibi sizin için hazırlanan ürün takip formu ile yapabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir