Etimesgut Mitsubishi Servisi

 

ETİMESGUT MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

BAKIM TAMİR MONTAJ SERVİSİ

14Son zamanlarda artan sıcaklıklar ile birlikte, klima kullanımı da oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Ancak, klima kullanımında da, dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu kurallardan en önemlisi olan tabi ki de klima filtresi temizliğidir. Filtre temizliği, her yaz aylarının başlangıcında mutlaka yaptırılmalıdır.

Mitsubishi klimalarınızın bakımlarını ve arızalarını yapacak olan Etimesgut Mitsubishi klima servisi, siz müşterilerine en iyi ürün ve hizmet kalitesi vermekten gurur duymaktadır. Herhangi bir klima arızanız olduğu durumlarda ya da, Mitsubishi klimanızın bakımının yapılması gerektiği durumlarda, Etimesgut Mitsubishi klima servisi çağrı merkezlerimizi arayarak, bizden sorununuz hakkında bilgi alabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Tam donanımlı araçlar ile özel eğitimli ekiplerimiz, çok geçmeden evlerinize gelerek, klimalarınızın bakımlarını ya da arızalarınızı gidererek, ürünü size, onarılmış bir şekilde teslim etmektedir. Sizlerin desteği ve güveni ile uzun yıllar ayakta duran firmamız, siz müşterilerinin sorunlarını çözerek, yüzlerini güldürdüğümüz için, ayrıca mutluyuz ve bu durumdan huzurluyuz.

Firmamızda ayrıca, uygun ödeme koşulları ve imkânları ile ürünü yapılan müşterilerimizi asla sıkıntıya sokmuyoruz ve mağdur etmiyoruz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir