Gölbaşı Mitsubishi Servisi

 

GÖLBAŞI MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

BAKIM TAMİR MONTAJ SERVİSİ

88Sessiz çalışma sistemleri ile birlikte ısıtma, soğutma alanında büyük bir devrim yaratarak ismini duyurmayı başaran ve geniş bir piyasa gücüne sahip olan Mitsubishi klimalar, belli kullanım sürelerinde daha sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımlar için bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Sağlıklı ve garantili bir servis bulmak ise ürünün, etkin bir şekilde kullanımının devam etmesi ve yanlış müdahaleden ötürü meydana gelebilecek olan aksaklıkların önüne geçmek için büyük bir önem taşımaktadır. Gölbaşı Mitsubishi klima servisi, her biri eğitimli olan uzman çalışma kadrosu ile pratik ve doğru teknik müdahalelerde bulunarak hızlı ve garantili çözümler üretmektedir.

Gölbaşı Mitsubishi klima servisi, mevsim geçişlerinde yapılması gereken bakım ve kontrollerde, fan sıkışması gibi problemlerde, filtre temizliği, elektrik arıza ve sistemsel sorunlar için yerinde hizmet sunması ayrıcalığı ile birlikte mağduriyetten uzak bir şekilde hizmet verebilmektedir.

Gereken durumlar içerisinde yapılan parça değişimlerinde parça garantisi de sunarak müşteri memnuniyetin ön planda olduğu çalışma prensibini göstermekte olan servis, yapılacak olan tüm işlemler için adım adım ve özenli bir şekilde hareket etmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir