Ankara mitsubishi servisi olarak sizlere yüksek standartlı teknolojimiz ile teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Firmamız 365 gün 24 saat Ankara sakinlerine hizmet sunmaktadır.

Mitsubishi markalı klima ürünlerinizde oluşan problemlerde derhal firmamızı arayarak sizlere en kısa zamanda ulaşma garantisi veriyoruz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 339 9 000’dır.

Mitsubishi klimalarınızda problem gördüğünüz anda bizlerle irtibata geçerek sizlere bakım onarım montaj ve tamir gibi yerinde hizmetler sunmakla beraber çağrı merkezlerimiz aracılığı ile teknik servis hizmetide sunmaktayız.

mitsubishi-servisi

Eğitimli kaliteli tecrübeli ve çalışkan teknik servis çalışanlarımız ile mitsubishi klima ürünlerinizdeki arızaları derinden test ederek probleminize en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yeniliğe ve teknolojiye açık firmamız sizlere en güncel teknik servis hizmetleri vereceğinden emin olabilirsiniz. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizlere çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.