Sincan Mitsubishi Servisi

 

SİNCAN MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

BAKIM TAMİR MONTAJ SERVİSİ

14En yüksek müşteri memnuniyeti, güler yüzlü ve profesyonel ekipmanlarımızla klimanız da oluşan arıza, bakım ve onarım gibi teknik servislerimiz de bize ulaştığınız üzere en kısa süre içerisin de oraya gelip sorunu en hızlı pratik halde halledip ve bir daha aynı sorunun tekrarlanmaması için en ince detayına kadar inceleyip hiç bir şeyi göz ardı etmemekteyiz.

Biz Sincan Mitsubishi klima servisi olarak bu işe başladığımız ilk günden itibaren işimizin en iyisi yapmak ve müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak önceliklerimizdendir. Klimalar yaz kış olmak üzere çok fazla ihtiyaç duyuyoruz. Klimalarınızı yılda en az bir ya da iki kere bakıma götürmeniz gerekir. Bakımı yapılan klimaların ilk gün ki gibi çalışmakla kalmaz ömrünü de uzatmış olursunuz.

Elektrik faturanız uygun gelir ve daha sağlıklı bir hava solarsınız. Arızalı ya da bakımı yapılmayan klimalar çok ağır çalışarak elektrik çok tükettiği gibi kötü hava atarak sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Bunun için bize ulaşarak bütün teknik arıza ve sorunlarınızı profesyonel ekipmanlarımız soru kökten çözecektir. Kullanacağımız teknik arıza Yedek parçalarımız 1 yıl garanti ve servis hizmetimiz bulunmaktadır.

7/24 Sincan Mitsubishi klima servisi olarak hizmet sunmaktayız. Bize tercih ederek klima sorununuzu halletmekle kalmayıp bir daha tekrarlanmaması için bütün sorunları en ince ayrıntısına kadar göz bulundurarak bir daha mağdur olmayacaksınız. Bizim için sizin rahatınız ve memnuniyetiniz en büyük önceliğimizdir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir