Ana Sayfa / Kurumsal

Hakkımızda

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

 Klimalar konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi iç ünite ve dış ünite fanları düzgün çalışmasına rağmen “operate” gösterge lambası yanıyor anca kompresör devreye girmiyor sorunudur. Mitsubishi klimanızın iç ve dış ünite fanları normal bir şekilde çalıştığı halde kompresör çalışmıyor ise iç ünite kartı hasarı ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca iç ünite ve dış üniteyi birbirine bağlayan kablolarda bir temassızlık sorunu ortaya çıkmış olabilir.
 
Kompresör devreye girmiyor ise bir diğer nedeni kompresör motorunun çalışma kondansatörü arızalanmış olabilir. Kompresör motor sargıları hasar görmüş olabilir mutlaka kontrol edilmeli, onarılmalı ya da değişimi yapılmalıdır. Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak Mitsubishi klimanızda ortaya çıkabilecek bu gibi sorunları en hızlı ve garantili şekilde ortadan kaldırıyoruz.
 
Klimaların yıllık bakımları dahilinde erkenden hasarları tespit edilebiliyor. Bu şekilde siz de erkenden önlem alabiliyorsunuz. Mitsubishi klimalar her ne kadar çok dayanıklı ve güvenilir olsa da elektrik ya da parça bazlı pek çok arıza ortaya çıkabiliyor.
 
Bu da bir servisin bakımını mecbur kılıyor. Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde Mitsubishi klima kullanıcılarına aralıksız hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini daima öncelikli tutan firmamız ekonomik ve çözüm odaklı hizmeti ile cihazlarınızda sorun çıkmaması için gerekli tüm tedbirleri alıyor. Bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 
Ankara Mitsubishi Klima Servisi ismi ile bu güne kadar hep başarılı imza atmamızın neticesinde sektörel anlamda pozitif bir isim yaparak zirveye yükseldik. Klima bakımı montajı tamiri ve yedek parçası gibi servis desteği duyulan durumlarda hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz.
 
Mitsubishi çatısı altında servis organizasyonumuz profesyonelce düzenlendiği için müşterilerimize söz verdiğimiz saatte ve günde destek oluyoruz.
 
Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak kurulmuş olduğumuz günden bu yana teknik servisler adında vermiş olduğumuz kaliteli ve ekonomik hizmetlerimize 365 gün 24 saat aralıksız devam etmekteyiz.
 
Ankara merkezli kurulan ve Ankaranın ve tüm semtlerinde hizmet veren Ankara Mitsubishi Klima Servisi isimli  firmamız geliştirmiş olduğu mobil gezici ekibi ile sizlere en kısa zamanda ulaşma garantisi sağlamaktadır.
 
Mitsubishi Servisi Sektöründeki geçmişimiz ile yapmış olduğumuz çalışmaları değerlendirerek sizlere vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ile gurur duymaktayız. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.
 
Ankara Mitsubishi Klima Servisi konusunda uzman deneyimli kaliteli ve eğitimli kadromuz aracılığı ile Ankara daki tüm müşterilerimize Mitsubishi teknik servis konusunda kaliteli ekonomik avantajlı ve hesaplı hizmetler sunmaktayız.
 
Çağrı merkezlerimizde bulunan arkadaşlarımız konusunda tecrübeli olup bizleri arayarak çağrı merkez birimimizden Mitsubishi markalı klima ürünleriniz hakkında teknik destek alabilirsiniz.
 
Ankara Mitsubishi Servisi olarak hatırlatmak isteriz ki klima bakımı kesinlikle ihmal edilmemesi gereken ,çok önemli bir husustur. Bakımı yapılmayan klimalarınızın bulunduğu ortama mikrop saçtığını sakın unutmayınız. Filitrelerde ve üfleme kanallarında biriken toz , mikrop ve bakteriler cihazın çalışmasıyla birlikte bulunduğunuz ortama yayılmaktadır.
 
Solunum yolu ile temes ettiğiniz bu mikroplar ileride telafisi güç rahatsızlıklara sebep olmaktadır..Örnek olarak klimalardan yayılan lejyoner mikrobunu söyleyebiliriz. Cihazınızın iç ünitesinde oluşan ve üreyen bu mikrop solunum yolu ile ciğerlerinize yerleşerek cok ciddi rahatsızlıklara hatta ölüme bile sebebiyet verebilir.
 
Ankara Mitsubishi Klima Servisi bünyesinde bulunan teknik personelimizin yapacağı yıllık bakım ile cihazdan size geçebilecek rahatsızlıkları önleyebiliriz.servisimizden alacağınız randevu neticesinde adresinize en kısa sürede ulaşacak olan teknisyenlerimiz ürünün kimyasal bakımı ve ilaçlamasını yapmasının yanı sıra eksik kontrolü de yaparak sorunsuz şekilde kullanmanıza imkan tanır.
Sayfamızı Paylaşın